اسکله تفریحی کیش

اسکله تفریحی کیش یکی از محبوب ترین و بهترین مکان های گردشگری کیش است که بسیاری از تفریحات دریایی و آبی را به گردشگران ارائه می دهد.این اسکله یکی از مهم ترین نقاط گردشگری کیش است که بسیار هم مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است.

اسکله-تفریحی-بزرگ-کیش
اسکله-تفریحی-بزرگ-کیش

آشنایی با اسکله بزرگ تفریحی کیش

این اسکله عرضی حدود ۱۸ متر و طولی بیش از ۴۰۰ متر دارد و وسعت آن ۱۰ هزار متر مربع است.این اسکله در انتهای بلوار دریا قرار دارد و تاکنون تنها فاز اول آن اجرایی شده است.فاز اول این منطقه تفریحی در مرداد سال ۸۵ افتتاح شد و برای تکمیل آن تنها ۲۰ماه زمان صرف شد.

این اسکله از جنس چوب است و به روش شمع فلزی ساخته شده است و به طبیعت و زیستگاه دریایی ماهی ها و لاک پشت های این منطقه آسیب نزده است.با توجه به بی آسیب بودن این اسکله آب این منطقه همچنان زلال است و می توانید از بالای آن فضای داخل آب را ببینید.

اسکله تفریحی پشت بازار ونوس است و مرکز خرید زیتون نیز در نزدیکی آن قرار دارد.اطراف این اسکله انواع تفریحات آبی و سرگرم کننده از جمله سینما ۴ بعدی, کلوپ مریم, مراکز خرید, قایق های پدالی و ماهیگیری, غواصی و… وجود دارند.کافه ها و رستوران ها نیز از دیگر انواع امکانات و تفریحات اطراف این اسکله است.

تفریحات-اسکله-تفریحی-کیش
تفریحات-اسکله-تفریحی-کیش

شب های این اسکله از جذاب تری زمان های آن است که بهترین زمان برای ماهیگیری و وقت گذرانی در آن است که می توانید به استراحت و کسب و آرامش بپردازید.این اسکله همچنین از بهترین مکان ها برای تماشای غروب و طلوع آفتاب است.

بازدید از این اسله رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه ندارد و تنها باید برای استفاده از امکانات و تفریحات آن هزینه پرداخت نمایید.این اسکله از بهترین مکان ها برای تفریحات خانوادگی است و از مکان ها مورد علاقه جوانان است.

دسترسی به اسکله

همانطور که گفته شد این اسکله در انتهای بلوار دریا قرار دارد و برای رسیدن به این منطقه می توانید از تاکسی ها استفاده نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *